Drobečková navigace

Úvod > Dokumenty > Aktuality > Informace k návratu dětí v posledním ročníku předškolního vzdělávání do MŠ 12.4.2021

Informace k návratu dětí v posledním ročníku předškolního vzdělávání do MŠ 12.4.2021Datum konání:
1.4.2021

Zdravíme všechny rodiče, zákonné zástupce dětí

 

Dnes 1.4.2021 před polednem Ministr školství p. Plaga na tiskové konferenci sdělil obecné podmínky znovuotevření škol. Pro MŠ je zásadní, že v první vlně nastupují pouze předškolní děti v posledním ročníku předškolního vzdělávání, do 15 dětí ve třídě (budeme ve skupinách), děti nebudou muset mít ochranné roušky! Testování bude probíhat pravděpodobně 2x týdně- stěrem z kraje nosu (není zatěžující pro dítě).

Nemáme zatím oficiálně další podrobnosti, ale  prosíme rodiče, zákonné zástupci dětí, aby do úterý 6.4. 2021 nahlásili třídním učitelkám Včelek a Motýlků zda se jejich dětí účastní prezenční výuky ( budou přítomni ve školce) nebo pokračují v distanční výuce jako ostatní mladší děti z MŠ.

 

Děkujeme  a přejeme všem pohodové Velikonoce a brzký návrat do školičky