Úvod > Dokumenty > Projekty > Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky

Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky

SE SOKOLEM DO ŽIVOTA - Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátkyDěti cvičily ve školce v rámci projektu Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky

JAK SE RODIČE MOHOU ZAPOJIT doma?

Cvičte v pohodě a rádi, vaše školička, Mateřská škola Libina

Se Sokolem do života je projekt určený pro mateřské školytělocvičné jednotysportovní oddíly a dětské skupiny. Je součástí sportovní všestrannosti a učí děti základní pohybové gramotnosti v přirozených cvičeních, gymnastice, atletice, plavání, šplhu a sportovních hrách.

Jak mohu program využít jako rodič?

• Zeptejte se ve své školce, jestli je do programu zapojena
  • Plňte s dětmi domácí úkoly – V každé věkové kategorii je navíc přidaný úkol pro rodiče a děti, který je možné ze sešitu vytrhnout a donést si ho domů. Rodiče tak mají možnost se do projektu zapojit a podpořit společně strávený aktivní čas a zájem o to, co vaše děti při cvičení dělají.
  • Inspirujte se na sociálních sítích, co za aktivity můžete dělat s dětmi doma nebo venku

Facebook Se Sokolem do života

YouTube Sokol – Česká obec sokolská

Instagram Sokol - Česká obec sokolská

Pokud budete cvičit spolu s dětmi, bude je pohyb víc bavit, navíc si společně aktivně strávený čas skvěle užijete a děti budou brát pohyb jako přirozenou součást života.

Více informací o tom, co Sokol nabízí si můžete přečíst na stránkách www.sokol.eu.